Hotel Haromar

Hotel Haromar - Calella

Hotel Haromar leží v novější části Calelly, v první řadě hotelů hned u pláže.

Plusy hotelu Haromar
- umístění hotelu. Hotel leží přímo u velmi prostorné (i v největší sezóně ne úplně přelidněné) pláže. V Calelle (podobně jako ve většině měst na Costa Maresme) jsou hotely od pláže oddělené železniční tratí, ale podchod pod tratí je nedaleko hotelu.

- poměr výkon/cena. Hotel si nehraje na pětihvězdičkový. Haromar je solidní starší hotel, ve kterém se za rozumné peníze dočkáte odpovídajících služeb. Navíc od příjemného personálu (chování personálu hotelu chválí velká většina hostů).

- velká společenská místnost s výhledem na moře, nápopojovými automaty a silnějším wifi signálem než je na pokojích

Mínusy hotelu
- výhled na protější hotel. Vzhledem k orientaci hotelu (kolmo k pláži) má většina pokojů výhled do zdi protějšího hotelu. Ale každý pokoj má i malý balkon, z kterého je vidět na pláž a na moře.

- málo zásuvek. Hotel byl postaven dávno před dobou, kdy průměrná rodina chce denně dobíjet tři mobily, notebook, tablet a kameru. V některých pokojích je jedna zásuvka v koupelně a druhá v pokoji ve výšce dvou metrů u zavěšené televize. Víc nic, šňůry od lampiček mizí v dřevěném obložení pokojů.

Fotky a videa
Hotel si můžete prohlédnout ve fotogalerii přímo na stránkách hotelu haromar.com nebo na videu uživatele Hoteles en TV na Youtube.

Druhy zájezdů do hotelu Haromar (Calella, Costa del Maresme) 2021:
Doprava: letadlem, autobusem. Strava: polopenze, plná penze.
Zjistěte si ceny dalších zájezdů
Španělsko 2021

(v databázi je více než 300 tisíc termínů pro celé Španělsko,
30 tisíc pro dovolenou na Costa Brava)