Costa Brava - výlety

Pokud vás přestane bavit celodenní koupání a polehávání na pláži, tak tady je pár tipů na výlety na Costa Brava.

Water World Lloret de Mar
Voda trošku jinak. Spousta atrakcí (od dětských po adrenalinové), tobogánů, skluzavek ...
Plán parku a popis atrakcí s fotografiemi najdete na webu waterworld.es


Marineland
Marineland v Palafolls - na rozhraní Costa Brava a Costa del Maresme. Hlavní atrakcí je delfinárium, návštěvníky baví i lvouni a papoušci. V místní ZOO najdete i tučňáky a různé druhy ptáků.
Info na marineland.es

Barcelona
Na stránce výlet do Barcelony najdete tipy na ta nejzajímavější místa v Barceloně. A popis toho, co všechno můžete vidět během jednodenního výletu v okolí třídy La Rambla, tedy přímo v okolí vlakové stanice Placa de Catalunya, kam pravděpodobně přijedete z vašeho letoviska příměstským vlakem.
Informace o tom jak se právě z místa vaší dovolené na výlet do Barcelony dostat, najdete na stránkách věnovaných výletům v jednotlivých destinacích. Zatím je připravená stránka Barcelona z Lloret de Mar.

Tossa de Mar
Romantické městečko se zachovalými středověkými hradbami. Fotografie z Tossy de Mar jsou na každém propagačním materiálu Costa Brava. Doprava sem je snadná, a městečko je malé, při prohlídce vás nečeká žádný maraton. Prostě výlet do Tossa de Mar stojí za to.

Girona
Girona leží jen asi 40 km od moře a nabízí spoustu historických památek. Zachovalé staré město - Stará čtvrť, židovská čtvrť, katedrála, hradby. Výlety do Girony organizované CK jsou často spojeny s návštěvou muzea Salvadora Dalího v jeho rodišti Figueres.
Info o Gironě najdete na girona.cat
Dovolená Španělsko 2022
včetně LAST MINUTE

(na Costa Brava i do celého Španělska)