Amaraigua

Hotel Amaraigua **** - Malgrat de Mar

Hotel Amaraigua leží přímo na pláži a nedaleko centra Malgratu de Mar.

ADULTS ONLY - hotel jen pro dospělé
Hotel Amaraigua neubytovává děti. Je možné v něm ubytovat osoby až od 16 let. Což je samozřejmě špatná zpráva pro rodiny s dětmi, dospělí ubytovaní ubytovaní hosté si ale pochvalují klid.

Největší plus hotelu: super umístění - Amaraigua je přímo na pláži
V Malgratu stejně jako ve většině měst na španělském Costa del Maresme to vypadá tak, že vedle pláže je železniční trať a až za ní silnice či promenáda a první řada hotelů. Amaraigua je ale jeden z mála hotelů v Malgratu, který je na druhou stranu od tratě, přímo na pláži, která začíná hned za zídkou ohraničující prostor kolem hotelového bazénu.

Mínusy hotelu
V recenzích si lidé stěžují spíš na drobnosti - málo úložných prostorů, občas zápach z odpadu, někomu připadají neochotní v recepci (jiní ale zase obsluhu v hotelu chválí). Pro někoho může být problém to, že podchodem pod tratí se sice nemusí procházet přes den cestou na pláž, ale naopak večer cestou z centra Malgratu do hotelu. Ale hotel stojí uprostřed malgratské promenády, kolem je pořád živo, obavy o bezpečnost nejsou na místě.

Fotky a videa
Hotel si můžete prohlédnout ve fotogalerii přímo na stránkách hotelu hotelamaraigua.net (klasickou stránku fotogalerie nehledejte - mění se přímo úvodní fotografie, a fotogalerií se dá listovat šipkami v dolní části fotky) nebo na videu uživatele Robert Pawlak na Youtube.

Druhy zájezdů do hotelu Amaraigua (Malgrat de Mar, Costa del Maresme) 2020:
Doprava: letecky, autobusem i vlastní. Strava: all inclusive.
Zjistěte si ceny dalších zájezdů
Španělsko 2021

(v databázi je více než 300 tisíc termínů pro celé Španělsko,
30 tisíc pro dovolenou na Costa Brava)