Amaraigua

Hotel Amaraigua - Malgrat de Mar

Hotel Amaraigua leží přímo na pláži a nedaleko centra Malgratu de Mar.

ADULTS ONLY - hotel jen pro dospělé
Hotel Amaraigua neubytovává děti. Je možné v něm ubytovat osoby až od 16 let. Což je samozřejmě špatná zpráva pro rodiny s dětmi, dospělí ubytovaní ubytovaní hosté si ale pochvalují klid.

Největší plus hotelu: super umístění - Amaraigua je přímo na pláži
V Malgratu stejně jako ve většině měst na španělském Costa del Maresme to vypadá tak, že vedle pláže je železniční trať a až za ní silnice či promenáda a první řada hotelů. Amaraigua je ale jeden z mála hotelů v Malgratu, který je na druhé straně od trati, přímo na pláži, která začíná hned za hotelovým bazénem.

Mínusy hotelu
V recenzích si lidé stěžují spíš na drobnosti - málo úložných prostorů, občas zápach z odpadu, někomu připadají neochotní v recepci (jiní ale zase obsluhu v hotelu chválí). Pro někoho může být problém to, že podchodem pod tratí se sice nemusí procházet přes den cestou na pláž, ale naopak večer cestou z centra Malgratu do hotelu. Ale hotel stojí uprostřed malgratské promenády, kolem je pořád živo, obavy o bezpečnost nejsou na místě.

Fotky a videa
Hotel si můžete prohlédnout ve fotogalerii přímo na stránkách hotelu hotelamaraigua.net (fotogalerie) nebo na videu uživatele Robert Pawlak na Youtube.

Druhy zájezdů do hotelu Amaraigua (Malgrat de Mar, Costa del Maresme) 2022:
Doprava: letecky, autobusem i vlastní. Strava: all inclusive.
Zjistěte si ceny dalších zájezdů
Španělsko 2022

(v databázi je více než 300 tisíc termínů pro celé Španělsko,
30 tisíc pro dovolenou na Costa Brava)