Hotel Sumus Monteplaya

Hotel Monteplaya - Malgrat de Mar

Hotel Monteplaya leží v první linii u pláže nedaleko centra Malgratu de Mar.

ADULTS ONLY - hotel jen pro dospělé
Hotel Monteplaya neubytovává děti. Je možné v něm ubytovat osoby až od 16 let. Což je samozřejmě špatná zpráva pro rodiny s dětmi, dospělí ubytovaní ubytovaní hosté si ale pochvalují klid.

Plusy hotelu Monteplaya
- služby hotelu. Ať už jde o jídlo, čistotu nebo chování personálu. Hotel Monteplaya si v recenzích pochvalují téměř všichni hosté. Na serveru Tripadvisor je hodnocený jako druhý nejlepší hotel v celém Malgratu (pořadí na jaře 2022).
- umístění hotelu - hotel je přímo u pláže, na na pobřežní promenádě, po které se dá dojít až do vedlejší Santa Susanny. Na pláž se dostanete (tak jako v celém Malgratu) podchodem pod železniční tratí do Barcelony, který je pár desítek metrů od hotelu. Pláž je v Malgratu opravdu obrovská, a i v hlavní sezóně se dají najít nepřeplněná místa. Většinou stačí popojít o kousek dál od podchodu.
- pěkný (i když malý) areál hotelu - přestože kolem obytných bloků hotelu Monteplaya nezbylo příliš místa, tak posezení před barem a recepcí pod palmami u stupňovitého osvětleného bazénu své kouzlo určitě má

Mínusy hotelu
- většina pokojů má výhled na protější hotel. Vzhledem k orientaci hotelu je pokojů s výhledem na moře minimum.

Fotky a videa
Hotel si můžete prohlédnout ve fotogalerii přímo na stránkách hotelu sumushotels.com nebo na videu uživatele SolmarToursNL na Youtube.

Umístění hotelu v Malgrat de Mar:

Hotel Monteplaya - mapa


Druhy zájezdů do hotelu Monteplaya (Malgrat de Mar, Costa del Maresme) 2022:
Doprava: letadlem, autobusem, vlastní. Strava: all inclusive, plná penze, polopenze, snídaně i bez stravy.
Zjistěte si ceny dalších zájezdů
Španělsko 2022

(v databázi je více než 300 tisíc termínů pro celé Španělsko,
30 tisíc pro dovolenou na Costa Brava)