Hotel Papi

Hotel Papi - Malgrat de Mar

Hotel Papi leží blízko pláže a nedaleko od centra Malgratu de Mar.

Plusy hotelu Papi
- umístění hotelu - hotel je kousek od pláže, stačí projít krátkou uličku na hlavní pobřežní promenádu v Malgratu. Na pláž se dostanete (tak jako v celém Malgratu) podchodem pod železniční tratí do Barcelony, který je pár desítek metrů od hotelu. Pláž je v Malgratu opravdu obrovská, a i v hlavní sezóně se dají najít nepřeplněná místa. Většinou stačí popojít o kousek dál od podchodu.
- služby hotelu. O jídle většina hostů píše, že je nad poměry tříhvězdičkového hotelu. Milý personál, bezvadný úklid, zábavné hotelové animace.
- možnost výběru obědu nebo večeře. V hotelu Papi se odpolední (večerní) jídlo servíruje nepřetržitě od 13 do 21 hodin. Můžete si tak vybrat, zda si z pláže skočíte na oběd nebo naopak po celodenním výletu půjdete na večeři. Nic není nutné plánovat dopředu.
- v den odjezdu k dispozici sprchy i ručníky

Mínusy hotelu
- některé pokoje jsou menší, vzhledem k orientaci hotelu má dost pokojů výhled do ulice, ne směrem k moři

Fotky a videa
Hotel si můžete prohlédnout ve fotogalerii přímo na stránkách hotelu papihotels.com nebo na videu uživatele PiotrSucko na Youtube. Video Monique Stienissen ukazuje otevření "hotelového Aquaparku" - bazénu s hracími prvky pro děti.

Umístění hotelu v Malgrat de Mar:

Hotel Papi - mapa


Druhy zájezdů do hotelu Papi (Malgrat de Mar, Costa del Maresme) 2022:
Doprava: letadlem, autobusem, vlastní. Strava: bez stravy, snídaně, polopenze (s možností výběru obědu nebo večeře - restaurace je otevřená od 13 do 21 hodin), plná penze, all inclusive.
Zjistěte si ceny dalších zájezdů
Španělsko 2022

(v databázi je více než 300 tisíc termínů pro celé Španělsko,
30 tisíc pro dovolenou na Costa Brava)